Первомайський. ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Первомайської міської ради

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Хай слово "школа" буде завжди

Святим на всій оцій землі,

Нехай до неї, як до правди,

Ідуть дорослі і малі.

28 грудня в школі відбувся новорічний камеді-клаб "Улыбайтесь, господа, улыбайтесь!"Новорічне свято у початковій школіДень Святого МиколаяВсеукраїнський тиждень правафінал шкільного турніру з тенісуДень Збройних Сил України

16 жовт. 2019
4 октября в Первомайской школе №1 по устоявшейся традиции четвёртый год подряд прошли соревнования среди учащихся младших и средних классов под названием «Кулинарный квест». Четыре сборные команды «Зелёных», «Синих», «Жёлтых» и «Красных» демонстрировали свои кулинарные способности в теории и на практике. У каждой команды были свои эмблемы, девиз и приветствие. В состав жюри вошли директор школы №1 Татьяна Черкашина, завуч школы №1 Татьяна Захарова и главный редактор издания «Первомайщина Слобожанская» Елена Чернобай. Команда юных кулинаров разгадывали загадки и кроссворды, разрисовывали красками одноразовые тарелки и стаканчики, готовили канапе, хот-доги, фруктовых «ёжиков», заправляли кашу орехами и сооружали торты из шаров. После церемонии награждения участников конкурса съедобные плоды коллективного творчества были использованы по прямому назначению.
31 трав. 2019
До ПЕРШОГО КЛАСУ у 2019/2020 навчальному році Вас запрошує вчитель початкових класів Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області Захарова Тетяна Володимирівна, магістр педагогічної освіти ,"Старший Учитель"
6 трав. 2019
В родной школе погибшего героя высадили Аллею Памяти 23 апреля во дворе Первомайской школы №1 была высажена Аллея Памяти в честь бывшего ученика этой школы Ираклия Кутелии, погибшего на Донбассе.
29 бер. 2019
НАЙРОЗУМНІШИЙ - 2019 Відповідно до річного плану роботи школи на 2018/2019 навчальний рік та за ініціативи лідерів ДГО «СХіД» Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Первомайської міської ради Харківської області було написано проект та положення щодо проведення в нашій школі інтелектуальної гри «Найрозумніший-2019»(12-14 березня 2019 року) Адміністрацією школи були знайдені спонсори проведення конкурсу. Проект завдяки всьому колективу школи було реалізовано на високому рівні .
2 лют. 2019
2 лютого в школі відбулася традиційна зустріч випускників.
24 січ. 2019
Ученики 8 класса 24 января посетили Первомайский центр занятости.